عاطفه رضوی نوشته شده توسط  مهر 14, 1397 - 230 بازدید

برس های ریمل و کاربرد آنها

آرایش چشم‌ها یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین قسمت در آرایش بوده و باید با دقت و توجه بسیار بالایی انجام شود. یکی از مواردی که در زیباتر شدن آرایش نقش دارد، استفاده از لوازم آرایشی مرغوب و مناسب است.

ریمل‌ها یکی از لوازم آرایشی اصلی چه برای آرایش‌های عادی و روزانه، چه برای آرایش‌های حرفه‌ای و تخصصی است. در دنیای عجیب و رنگارنگ لوازم آرایش، برس ریمل‌ از تنوع بسیار بالایی برخوردار بوده و می‌توان برای حجم دادن، بلند کردن، فر کردن و ... از یک نوع ریمل مخصوص استفاده کرد. آیا با مدل‌های مختلف برس ریمل آشنا هستید؟ گاهی لازم است تا با مدل‌های مختلفی که از یک وسیله‌ی آرایشی تولید می‌شود آشنا باشیم و سپس با توجه به کاربرد آن و نیاز خود، بهترین و مناسب‌ترین مدل را برای انجام آرایشی زیبا و بدون نقص استفاده کنیم. ریمل یکی از این لوازم آرایشی است که تنوع بسیاری در مدل برس یا براش دارد که هرکدام از آن‌ها کاربردی متفاوت و خاص دارند. با انواع مختلف برس ریمل و کاربردهای آن بیشتر آشنا شوید. قبل از انتخاب ریمل مناسب خوب است که اطلاعات خود را در زمینه‌ی ریمل زدن و آرایش چشم افزایش دهید. در این قسمت سعی داریم به معرفی مدل‌های مختلف برس ریمل و کاربرد آن می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

انواع برس ریمل

brush 80 017

برس ریمل مثلثی یا پروانه ایی

brush 80 018

 برس ریمل مثلثی یا پروانه ایی

کاربرد: برای کشیده‌تر نشان دادن چشم‌ها

این ریمل برای اولین بار توسط L'Oréal طراحی شده است. این ظاهر عجیب و متفاوت برای برس ریمل علاوه‌بر اینکه باعث می‌شود چشم‌ها کشیده‌تر شده و حالت گربه‌ای داشته باشد، کمک می‌کند تا مژه‌های قسمت میانی به طور منظم به سمت بالا حالت بگیرند.

برس ریمل تیز و نوک دار

brush 80 02 

 برس ریمل تیز و نوک دار

کاربرد: برای طولانی و بلندتر به نظر رسیدن مژه‌ها

این ریمل‌ها معمولا با نام 2 در 1 به فروش می‌رسند. به این معنی که ابتدا با استفاده از آن مژه‌ها را ریمل می‌زنید و سپس با چرخاندن نوک براش ریمل، قسمت انتهایی مژه‌ها را تقویت می‌کنید تا بلندتر از حالت عادی دیده شوند.

براش ریمل شانه ای

brush 80 04

براش ریمل شانه ای

کاربرد: بهترین انتخاب برای مژه‌های کوتاه و ضعیف

اگر مژه‌هایتان بسیار نازک و کوتاه هستند، این مدل از براش ریمل می‌تواند به سادگی تمام قسمت‌های مژه را به لایه‌ای ضخیم از مایع ریمل آغشته کند و پوشش خوبی را برای مژه‌ها ایجاد خواهد کرد.

برس ریمل منحنی شکل

 bursh 80 09

برس ریمل منحنی شکل

کاربرد: بهترین انتخاب برای حالت دادن و فر کردن مژه‌ها

اگر مژه‌هایتان حالت صاف و بدون انحنا دارد، با استفاده از این براش ریمل می‌توانید حالتی فر دار و زیبا را از ریشه‌ی مژه تا انتهای آن ایجاد کنید. برای عملکرد بهتر این برس ریمل باید از قسمتی که دندانه‌های ریزی وجود دارد، شروع به ریمل زدن کنید و سپس دندانه‌های بلند براش ریمل را روی مژه‌ها بچرخانید.

برس ریمل توپی شکل

 bursh 80 05

برس ریمل توپی شکل

کاربرد: برای ضخیم‌تر کردن تمام مژه‌ها

شاید ظاهر این برس ریمل کمی عجیب و ترسناک به نظر برسد امام واقعیت این است که این مدل از براش ریمل، برای مژه‌هایی طراحی شده است که با براش‌های معمولی نمی‌توان آن‌ها را ریمل زد. با استفاده از این ریمل دیگر نگرانی در رابطه با کثیف شدن پلک را نخواهید داشت.

براش ریمل مخروطی شکل

 bursh 80 06

براش مخروطی شکل

کاربرد: برای ریمل زدن به گوشه‌ی مژه

گاهی ریمل زدن به مژه‌هایی که در گوشه‌ی داخلی و خارجی چشم قرار دارند، دشوار است. با استفاده از این براش مخروطی شکل می‌توانید به سادگی این مژه‌های کوچک و نازک در گوشه‌‌های چشم را نیز ریمل بزنید.

 برس ریمل مخروطی معکوس

 bursh 80 019

برس ریمل مخروطی معکوس

کاربرد: بهترین انتخاب برای درشت نشان دان چشم‌

طراحی خاص این برس ریمل این امکان را به‌وجود می‌آورد که تمام مژه‌ها از کوتاهترین تا بلندترین مژه به‌طور یکنواخت پوشش داده شوند و در نتیجه چشم‌ها درشت‌تر از حالت معمولی دیده خواهند شد. علاوه‌براین باعث افرایش حجم و طول مژه‌ها نیز می‌شود.

 

براش ریمل حبابی شکل

 bursh 80 08

 براش ریمل حبابی شکل

کاربرد: بلند کردن مژه‌ها

حالت حبابی و پیچ‌خورده‌ی این ریمل این تضمین را می‌دهد که هریک از تارهای مژه‌ به خوبی به ریمل آغشته شده و از ریشه‌ی مژه تا نوک آن پوشش داده شوند و در نتیجه بلندتر و جذاب‌تر دیده خواهند شد.

براش ریمل به شکل مستطیل و چهار گوش

 bursh 80 015

براش ریمل به شکل مستطیل و چهار گوش

کاربرد: برای افزایش حجم و طول مژه

این براش مستطیلی شکل گرچه نمی‌تواند به تمام گوشه‌ها و قسمت‌های مخفی مژه را پوشش دهد اما خرده‌مژه‌های به کار رفته بر روی این برس ریمل باعث می‌شود تا مژه‌ها پرحجم‌تر و بلندتر از همیشه دیده شوند.

برس ریمل قابل تنطیم

bursh 80 010

برس ریمل قابل تنطیم

کاربرد: افزایش حجم مژه

این ریمل با براش قابل تنظیم 90 درجه این امکان را برای شما ایجاد می‌کند که تمام مژه‌ها را تنها با یکبار ریمل زدن پوشش دهید و نیازی نیست که برس ریمل را بارها و بارها روی مژه‌ها بزنید تا حجم و پوشش خوبی پیدا کنند.

براش ریمل باریک

bursh 80 011 

براش ریمل باریک

کاربرد: بهترین انتخاب برای مژه‌های کوتاه

اگر مژه‌هایتان به طور طبیعی کوتاه است مطمینا با این مشکل مواجه شده‌اید که با استفاده از براش‌های معمولی نمی‌توانید به‌درستی تمام قسمت‌های مژه را بپوشانید. این براش باریک کمک می‌کند تا مژه‌ها از قسمت ریشه به خوبی پوشش داده شوند و مشخص‌تر و بلندتر نیز دیده خواهند شد. بهترین ریمل برای مژه های کوتاه


براش ریمل مینیاتوری و کوچک

bursh 80 012

براش ریمل مینیاتوری

کاربرد: ریمل زدن به مژه‌های پایین

اگر برای ریمل زدن به مژه‌های پایینی دچار مشکل می‌شوید و نمی‌توانید بدون کثیف شدن پوست، این مژه‌های کوچک را به ریمل آغشته کنید، لازم است تا از این براش مینیاتوری و کوچک استفاده نمایید.

 

برس ریمل درشت و بزرگ

bursh 80 013

براش ریمل بزرگ

کاربرد: ضخیم کردن مژه

این برس نه‌تنها حجم و طول مژه‌ها را افزایش می‌دهد بلکه کمک می‌کند تا در زمان بسیار کمتری، مژه‌های خود را ریمل بزنید. اگر دوست دارید مژه‌هایتان به زیبایی هرچه تمام‌تر دیده شوند، با استفاده از این براش می‌توانید بهترین نتایج را بگیرید.

براش ریمل مارپیچی

bursh 80 014

براش ریمل مارپیچی

کاربرد: برای افزایش حجم و پیچ‌خوردگی مژه

این برس مارپیچی، انحنا و پیچ‌خوردگی بسیار خوبی را برای مژه‌ها ایجاد می‌کند. این برس نیز عملکردی مانند برس حبابی شکل دارد و با پیچاندن برس بر روی مژه‌ها، حالت پیچ‌خوردگی بسیار خوبی را ایجاد می‌کند و باعث می‌شود تا مژه‌ها بلندتر نیز دیده شوند.

برس ریمل معمولی و پلاستیکی شکل

bursh 80 015

برس ریمل معمولی و پلاستیکی شکل

کاربرد: برای افزایش حجم مژه و جدا کردن آن‌ها

اگر به طور معمول برای انتخاب ریملی با برس مودار یا پلاستیکی دچار تردید شدید، قاعده‌ی کلی و مورد قبول این است که برس پلاستیکی را انتخاب نمایید. براش‌های پلاستیکی، حجم بیشتری را برای مژه‌ها ایجاد می‌کنند و قدرت جداکنندگی بیشتری نیز دارند. 

براش ریمل با ظاهر معمولی و موی زبر

bursh 80 016

براش معمولی و موی زبر

کاربرد: افزایش حجم و پوشش‌دهی کامل مژه

اگر تمایل دارید که مژه‌هایتان پرحجم‌تر و شلوغ‌تر از حالت طبیعی دیده شود، این مدل از براش ریمل می‌تواند انتخاب مناسبی برایتان باشد. این مدل از برس ریمل برای کسانی که به براش‌های پلاستیکی حساسیت دارند بسیار مناسب و ایده‌آل خواهد بود

منبع:زیبامون

عاطفه رضوی

تحصیل کرده حوزه آی تی و علاقمند به هنر آرایشگری

سعی میکنم تحقیقات خودم را با شما در میان بگذارم. امیدوارم که از...

موارد مرتبط

روش های درمان پوست چرب مهر 14, 1397 - 230 بازدید
نکات مهم آرایشی مهر 14, 1397 - 230 بازدید

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 

ما را در اینستاگرام و تلگرام دنبال کنید     Instagram       Telegram

دانلود اپلیکیشن بیوتی لند

 

درباره بیوتی لند

بازدید کننده عزیز به وبسایت بیوتی لند خوش آمدید. بیوتی لندسعی میکند با ارائه مقالات آموزشی در زمینه سلامت و زیبایی گام مهمی در ارتباط با این موضوع بر دارد. برای یاری ما میتوانید در سایت ثبت نام کرده و مطالب آموزشی جدیدی را در این وبسایت به نام خود ثبت کنید.

 dcjf watermark

بالا