عاطفه رضوی نوشته شده توسط  آذر 02, 1397 - 181 بازدید

راهنمای گام به گام ریمل زدن صحیح مژه ها

ریمل زدن صیحیح مژه ها نه تنها مژه ها را پر و زیباتر می کند بلکه توجه ها را به سمت چشم ها می برد. اما اگر به درستی انجام نشود می تواند برای آرایش چشم ها یک فاجعه به حساب بیاید. در اینجا ما برای شما یک راهنمای گام به گام برای به کارگیری ریمل مژه به اشتراک می گذاریم. این راهنمای آرایشی به شما کمک می کند تا ریمل زدن را مانند یک حرفه ایی انجام دهید. در اینجا چگونگی استفاده از ریمل را به شما پیشنهاد میکنیم.

مرحله 1: قبل از استفاده از ریمل تمرکز خود را روی چشم ها قرار دهید. از یک پرایمر استفاده کنید سپس از پالت رنگ خنثی روی پلک خود بزنید، اگر به خط چشم علاقه دارید با استفاده از خط چشم مشکی پشت چشم ها خط چشم بکشید.

مرحله 2:حالا که آرایش پایه چشم را انجام داده اید، باید مژه ها را فر کنید از فر مژه استفاده کنید و مژه هایتان را با دستگله فر مژه فر کنید.

 

maskara02

 

مرحله 3: بعد از این که مژه ها را فر کردید، حالا در ریمل را باز کنید و برس ریمل را داخل لوله ریمل بچرخانید تا همه ی برس ریمل به مواد ریمل آغشته شود. اگر برس ریمل را خارج و داخل لوله ریمل کنید فشار هوا داخل ریمل شده و برس حالت چسبناک می گیرد.

مرحله 4: برای ریمل زدن مژه ها ابتدا برس ریمل را روی ریشه مژه ها گذاشته به و با تکان یک حرکت برس را به سمت نوک مژه ها بکشید. شروع از ریشه ها اطمینان حاصل کنید که در ریشه ها حجم بیشتری وجود دارد.

 

maskara 01

 

مرحله 5: همان مراحل را برای مژه های پایین نیز تکرار کنید. اما از آنجایی که آنها بسیار کوتاه تر هستند، می توانید برس ریمل را به صورت عمودی نگه دارید و در امتداد مژه های خود بکشید تا آنها را به طور مساوی بپوشانید.

مرحله 6: اگر روی مژه ها از مواد ریمل بصورت گلوله شده بود با برس ریمل تمیزی آن را بردارید. تا مژه ها نامرتب به نظر نرسند.

 

maskara006

 

مرحله 7: پس از اینکه یکبار مژه ها را ریمل زدید تا مژه ها خشک نشده دوباره مژه ها را ریمل بزنید اما مراقب باشید مژه ها به یگدیگر نچسبد.

مرحله 8: بگذارید ریمل روی مژه کمی خشک شود و سپس اگر لازم باشد، دوباره از آن استفاده کنید. (این مرحله اختیاری است)

مرحله 9: مرحله نهایی این است اگر ریمل اطراف و زیر چشم ها یا پلک ریخته با گوش پاکن اغشته به آرایش پاک کن آنها را به آرامی پاک کنید. تا لکه ی سیاه روی صورت باقی نماند.

منبع:بیوتی لند

عاطفه رضوی

تحصیل کرده حوزه آی تی و علاقمند به هنر آرایشگری

سعی میکنم تحقیقات خودم را با شما در میان بگذارم. امیدوارم که از...

موارد مرتبط

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 

ما را در اینستاگرام و تلگرام دنبال کنید     Instagram       Telegram

دانلود اپلیکیشن بیوتی لند

 

درباره بیوتی لند

بازدید کننده عزیز به وبسایت بیوتی لند خوش آمدید. بیوتی لندسعی میکند با ارائه مقالات آموزشی در زمینه سلامت و زیبایی گام مهمی در ارتباط با این موضوع بر دارد. برای یاری ما میتوانید در سایت ثبت نام کرده و مطالب آموزشی جدیدی را در این وبسایت به نام خود ثبت کنید.

 dcjf watermark

بالا