عاطفه رضوی نوشته شده توسط  آبان 27, 1397 - 104 بازدید

آموزش خط چشم گربه ایی برای چشم های درشت

خط چشم گربه قسمت عمده ای از زیبایی چشمان ماست . ما دوست داریم یک پک زیبایی داشته باشیم و در کشیدن خط چشم هم هیچ استثنائی نداریم. اگر چه برای کشیدن خط چشم گربه ایی نیاز به کمی صبر و تمرین دارد، اما اگر از این دستورالعمل ها پیروی کنید، می توانید به این هنر به سادگی تسلط داشته باشید. اگر تکان دستتان کشیدن خط چشم را برایتان دشوار می سازد، وقت آن است که یک خط چشم گربه را فقط در چند مرحله ساده به راحتی اجرا کنید.

قبل از اینکه شروع کنید،ابتدا بر روی پلک خودتان از یک سایه مات که با رنگ پوست شما مطابقت دارد استفاده کنید. این موضوع مخصوصا به این دلیل مهم است که پلک های خود را خیلی چرب نکنید، که باعث می شود آرایش صورت تان یا پخش شود یا از بین برود. 

 

Cat Eye liner eyes01

 

  • مرحله 1: ابتدا شکل چشم خود را پیدا کنید(چشمتان درشت است یا ریز کشیده است یا گرد). منظور چگونگی و سبک ظاهر کلی چشم را انتخاب کنید.
  • مرحله 2: یک خط بسیار نازک را در امتداد خط مورب بالای پلک بکشید، در ابتدا نزدیک به ریشه مژه های خود بکشید و سپس خط را تا انتهای ابرو ادامه دهید.
  • مرحله 3: حالا زمان کشیدن هلال است. ازخط چشم استفاده کنید تا یک خط دیگر را از گوشه بیرونی چشم تا انتهای پلک خود اعمال کنید.
  • مرحله 4: دو خط را با هم وصل کنید تا جفت خط ها به هم برسد. در این صورت نگران نباشید، به جز در صورتی که چشمهای بسیار کوچک یا کلاسیک داشته باشید، در این مورد سعی نکنید بیش از حد به عرض خط چشم بپردازید زیرا چشم شما کوچکتر نشان می دهد.
  • مرحله 5: پس از کشیدن خط چشم فضای خالی دو خط را با خط چشم پر کنید. تا خط چشم شما کامل شود.

منبع:بیوتی لند

عاطفه رضوی

تحصیل کرده حوزه آی تی و علاقمند به هنر آرایشگری

سعی میکنم تحقیقات خودم را با شما در میان بگذارم. امیدوارم که از...

موارد مرتبط

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 

ما را در اینستاگرام و تلگرام دنبال کنید     Instagram       Telegram

دانلود اپلیکیشن بیوتی لند

 

درباره بیوتی لند

بازدید کننده عزیز به وبسایت بیوتی لند خوش آمدید. بیوتی لندسعی میکند با ارائه مقالات آموزشی در زمینه سلامت و زیبایی گام مهمی در ارتباط با این موضوع بر دارد. برای یاری ما میتوانید در سایت ثبت نام کرده و مطالب آموزشی جدیدی را در این وبسایت به نام خود ثبت کنید.

 dcjf watermark

بالا