ریحانه امیری نسب نوشته شده توسط  شهریور 07, 1396 - 306 بازدید

پرپشت کننده مژه

داشتن مژه های پرپشت و بلند آرزوی هر خانمی بوده و همه خانم ها با روش های مختلفی چه به صورت طبیعی و چه با استفاده از ریمل و مژه مصنوعی درصدد بهتر نشان دادن مژه های خود هستند.

خوشبختانه برای پرپشت کردن مژه ها محصولات آرایشی و دارویی زیادی وجود دارد که یکی از بهترین این مواد لاتیس است و با زدن آن روی خط مژه ها می توان به بهترین نتیجه ممکن دست یافت. اما سوالی که مطرح می شود این است که چه مواقعی باید از لاتیس استفاده کرده و یا این محصول معجزه آسا در چه شرایطی نباید به کار برده شود. در این مقاله به این سوال ها پاسخ داده شده و این محصول بهتر معرفی می شود.

 

آیا  پرپشت کننده مژه لاتیس رنگ عنبیه را تیره می کند؟
یکی از سوالات رایج در مورد پرپشت کننده مژه لاتیس این است که آیا این محصول آرایشی بهداشتی رنگ عنبیه چشم را تیره می کند یا خیر؟ در پاسخ به این سوال باید گفته شود که تحقیقات انجام شده و نتایج آن ها چنین موردی را گزارش نداده و تیرگی عنبیه چشم تنها در افرادی اتفاق می افتد که قطره های درمانی را داخل چشم های خود می ریزند. این در حالی است که لاتیس به قسمت خارجی و بالای پلک ها زده می شود.

 

آیا مصرف پرپشت کننده مژه لاتیس پلک ها را تیره می کند؟

به طور کلی گزارش شده است که افرادی که از لاتیس استفاده کرده اند با مشکل تیرگی پلک چشم مواجه شده اند. اما به نظر بسیاری از متخصصین زیبایی، این امر مشکل حادی نبوده و تیرگی پلک چشم ها خود باعث عمق بخشیدن به آن ها شده و چشم ها را زیباتر نشان می دهد. علاوه بر این که این تیرگی بسیار کم است و پس از قطع مصرف این ماده خود به خود از بین می رود.

 

آیا کسانی که از لنز استفاده می کنند می توانند برای پرپشت کردن مژه های خود لاتیس به کار ببرند؟
جواب این سوال مثبت است و کسانی که از لنز های پزشکی و یا زیبایی استفاده می کنند هم می توانند برای پرپشت کردن مژه های خود از لاتیس کمک گیرند. البته این افراد باید در مصرف این ماده دقت کرده و حداقل 15 دقیقه صبر کرده و سپس لنزها را داخل چشم هایشان قرار دهند.

ریحانه امیری نسب

متولد 1363 در تهران
تحصیلات در رشته کتابداری
دارای 13 سال تجربه در زمینه پیرایشگری

محتوای بیشتر در این بخش: « گریم عروسکی وکس »

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 

ما را در اینستاگرام و تلگرام دنبال کنید     Instagram       Telegram

دانلود اپلیکیشن بیوتی لند

 

درباره بیوتی لند

بازدید کننده عزیز به وبسایت بیوتی لند خوش آمدید. بیوتی لندسعی میکند با ارائه مقالات آموزشی در زمینه سلامت و زیبایی گام مهمی در ارتباط با این موضوع بر دارد. برای یاری ما میتوانید در سایت ثبت نام کرده و مطالب آموزشی جدیدی را در این وبسایت به نام خود ثبت کنید.

 dcjf watermark

بالا