ریحانه امیری نسب نوشته شده توسط  شهریور 07, 1396 - 453 بازدید

گریم عروسکی

در بین آرایش های محبوبی که روی صورت انجام می شود، آرایش عروسکی هم وجود دارد. این آرایش به خصوص در سال های اخیر طرفداران بی شماری

پیدا کرده و از آن در مهمانی ها و مناسبت های خاصی مانند هالووین استفاده می شود. به طور کلی این نوع میکاپ به عنوان یک کانسپت آرایشی معرفی می شود اما انجام آن نیاز به تخصص داشته و تکنیک های به کار رفته در آن تنها توسط یک آرایشگر متبحر قابل انجام است. در این مقاله از سایت آرایشی رژلب به این آرایش بیشتر پرداخته شده و روش انجام آن توضیح داده شده است.در بین آرایش های محبوبی که روی صورت انجام می شود، آرایش عروسکی هم وجود دارد. این آرایش به خصوص در سال های اخیر طرفداران بی شماری پیدا کرده و از آن در مهمانی ها و مناسبت های خاصی مانند هالووین استفاده می شود. به طور کلی این نوع میکاپ به عنوان یک کانسپت آرایشی معرفی می شود اما انجام آن نیاز به تخصص داشته و تکنیک های به کار رفته در آن تنها توسط یک آرایشگر متبحر قابل انجام است. در این مقاله از سایت آرایشی رژلب به این آرایش بیشتر پرداخته شده و روش انجام آن توضیح داده شده است.در بین آرایش های محبوبی که روی صورت انجام می شود، آرایش عروسکی هم وجود دارد. این آرایش به خصوص در سال های اخیر طرفداران بی شماری پیدا کرده و از آن در مهمانی ها و مناسبت های خاصی مانند هالووین استفاده می شود. به طور کلی این نوع میکاپ به عنوان یک کانسپت آرایشی معرفی می شود اما انجام آن نیاز به تخصص داشته و تکنیک های به کار رفته در آن تنها توسط یک آرایشگر متبحر قابل انجام است. در این مقاله از سایت آرایشی رژلب به این آرایش بیشتر پرداخته شده و روش انجام آن توضیح داده شده است.در بین آرایش های محبوبی که روی صورت انجام می شود، آرایش عروسکی هم وجود دارد. این آرایش به خصوص در سال های اخیر طرفداران بی شماری پیدا کرده و از آن در مهمانی ها و مناسبت های خاصی مانند هالووین استفاده می شود. به طور کلی این نوع میکاپ به عنوان یک کانسپت آرایشی معرفی می شود اما انجام آن نیاز به تخصص داشته و تکنیک های به کار رفته در آن تنها توسط یک آرایشگر متبحر قابل انجام است. در این مقاله از سایت آرایشی رژلب به این آرایش بیشتر پرداخته شده و روش انجام آن توضیح داده شده است.در بین آرایش های محبوبی که روی صورت انجام می شود، آرایش عروسکی هم وجود دارد. این آرایش به خصوص در سال های اخیر طرفداران بی شماری پیدا کرده و از آن در مهمانی ها و مناسبت های خاصی مانند هالووین استفاده می شود. به طور کلی این نوع میکاپ به عنوان یک کانسپت آرایشی معرفی می شود اما انجام آن نیاز به تخصص داشته و تکنیک های به کار رفته در آن تنها توسط یک آرایشگر متبحر قابل انجام است. در این مقاله از سایت آرایشی رژلب به این آرایش بیشتر پرداخته شده و روش انجام آن توضیح داده شده است.

ریحانه امیری نسب

متولد 1363 در تهران
تحصیلات در رشته کتابداری
دارای 13 سال تجربه در زمینه پیرایشگری

محتوای بیشتر در این بخش: پرپشت کننده مژه »

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 

ما را در اینستاگرام و تلگرام دنبال کنید     Instagram       Telegram

دانلود اپلیکیشن بیوتی لند

 

درباره بیوتی لند

بازدید کننده عزیز به وبسایت بیوتی لند خوش آمدید. بیوتی لندسعی میکند با ارائه مقالات آموزشی در زمینه سلامت و زیبایی گام مهمی در ارتباط با این موضوع بر دارد. برای یاری ما میتوانید در سایت ثبت نام کرده و مطالب آموزشی جدیدی را در این وبسایت به نام خود ثبت کنید.

 dcjf watermark

بالا