ریحانه امیری نسب نوشته شده توسط  شهریور 07, 1396 - 453 بازدید

رنگ ریشه مو

تیره تر رنگ کردن موها برای برطرف کردن مشکل رنگ ریشه مو که نارنجی شده روش های مختلفی وجود دارد که یکی از آن ها رنگ کردن دوباره موها به رنگی تیره تر است.

در این حالت موها را به رنگی در آورید که قبل از دکلره کردن بودند. البته استفاده از نرم کننده و کاندیشنر مناسب را به هیچ وجه فراموش نکنید تا به موها کمترین آسیب ممکن وارد شود. این روش می تواند به سرعت ریشه نارنجی موهای رنگ شده را از بین ببرد. دکلره کردن ریشه موها اگر فرد مورد نظر تصمیم به روشن کردن موهای خود دارد، باید از روش متفاوتی استفاده کرده و بار دیگر موها را دکلره کنید تا ریشه های نارنجی رنگ نیز روشن شوند. البته این روش تنها برای کسانی مناسب است که خود موهای سالمی دارند و اگر فردی موهای آسیب دیده ای داشته باشد، انجام دوباره دکلره باعث آسیب رساندن و حتی سوختن موهای وی می گردد. پس در انجام این کار دقت کرده و روش های مطمئن تری را انتخاب کنید. استفاده از عسل و کاندیشنر برای روشن کردن رنگ ریشه ها این کار زمان بیشتری می برد اما بهترین روش برای روشن کردن ریشه های نارنجی شده استفاده از این روش طبیعی است. برای این کار نیز کافی است در یک فنجان به یک اندازه عسل و کاندیشنر مخلوط کرده و سپس آن ها را روی موها قرار دهید تا رنگ ریشه ها طبیعی تر شود. این مخلوط حتی تا 8 ساعت هم می تواند روی موها باقی بماند. از مزیت های این روش این است که آبرسان بودن عسل نه تنها موها را روشن بلکه نرم و براق هم می کند.

ریحانه امیری نسب

متولد 1363 در تهران
تحصیلات در رشته کتابداری
دارای 13 سال تجربه در زمینه پیرایشگری

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 

ما را در اینستاگرام و تلگرام دنبال کنید     Instagram       Telegram

دانلود اپلیکیشن بیوتی لند

 

درباره بیوتی لند

بازدید کننده عزیز به وبسایت بیوتی لند خوش آمدید. بیوتی لندسعی میکند با ارائه مقالات آموزشی در زمینه سلامت و زیبایی گام مهمی در ارتباط با این موضوع بر دارد. برای یاری ما میتوانید در سایت ثبت نام کرده و مطالب آموزشی جدیدی را در این وبسایت به نام خود ثبت کنید.

 dcjf watermark

بالا