ریحانه امیری نسب نوشته شده توسط  شهریور 04, 1396 - 591 بازدید

مش فویلی یا مش کلاهی

رنگ ها نقش مهمی در زیبایی یک خانم ایفا می کنند و به خصوص اضافه کردن هایلایت به موها باعث زیبایی بیشتر موی خانم ها و حتی آقایان می شود.

برای هایلایت موها نیز باید از روش های مختلفی استفاده کرد که یکی از این روش ها فویل و دیگری استفاده از کلاه مخصوص مش است. همچنین انجام مش هم در منزل و هم سالن های زیبایی امکان پذیر است که اگر فردی به دنبال ظاهر طبیعی تر و هایلایت های طبیعی تری روی موهای خود باشد بهتر است به سالن های زیبایی مراجعه کند. اما سوال اصلی که در این رابطه مطرح می شود این است که برای انجام هایلایت از کلاه مخصوص مش استفاده کرد و یا فویل.در این مقاله به این موضوع بیشتر پرداخته شده و توضیحاتی ارائه می شود.


اصول اولیه هایلایت
هایلایت و یا مش به پروسه ای از رنگ مو گفته می شود که درآن قسمتی از موها رنگ شده و این رنگ با رنگ اصلی موها تفاوت دارد. در این شیوه رنگ موی روشن روی موها قرار گرفته و آن قسمت از موها را روشن تر نشان می دهد. به خصوص اگر موهای اطراف پیشانی، شقیقه ها و یا گونه ها هایلایت شوند، صورت قاب زیبایی گرفته و اجزای آن نیز بهتر نشان داده می شود.

برچسب‌ها
ریحانه امیری نسب

متولد 1363 در تهران
تحصیلات در رشته کتابداری
دارای 13 سال تجربه در زمینه پیرایشگری

موارد مرتبط

رنگ موی مناسب پوست شما کدام است؟ شهریور 04, 1396 - 591 بازدید
7دلیل سفید شدن موها و 6 راه پیشگیری... شهریور 04, 1396 - 591 بازدید
آناتومی آرایشی چشم ها شهریور 04, 1396 - 591 بازدید
توصیه به افراد مو مشکی شهریور 04, 1396 - 591 بازدید

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 

ما را در اینستاگرام و تلگرام دنبال کنید     Instagram       Telegram

دانلود اپلیکیشن بیوتی لند

 

درباره بیوتی لند

بازدید کننده عزیز به وبسایت بیوتی لند خوش آمدید. بیوتی لندسعی میکند با ارائه مقالات آموزشی در زمینه سلامت و زیبایی گام مهمی در ارتباط با این موضوع بر دارد. برای یاری ما میتوانید در سایت ثبت نام کرده و مطالب آموزشی جدیدی را در این وبسایت به نام خود ثبت کنید.

 dcjf watermark

بالا