عاطفه رضوی نوشته شده توسط  شهریور 19, 1397 - 438 بازدید

آیا می دانید مانیکور پدیکور چیست؟

یک مانیکور یا پدیکور یک راه عالی برای احساس خوشایندی از زیبایی و آرامش است

manikur01

مانیکور

مانیکور شامل پر کردن، شکل دادن به لبه ناخن، و کشیدن و قطع کردن پوست مردۀ سطح ناخن، درمان، ماساژ دست و استفاده از لاک ناخن است. مانیکور به معنی مرتب کردن و آرایش کردن ناخن های دست و کلا رسیدگی به زیبایی دست و ناخن ها ست. با مانیکور گوشتهای اضافه دور ناخن به طور کامل گرفته شده، شیارها و زردیهای صدف ناخن توسط سوهان از بین می روند و توسط مواد مخصوص و پولیش براق می گردند، جالب اینجاست که بدانید شما با مانیکور به رشد، زیبایی و بزرگی صدف ناخن خود نیز کمک می کنید و در نهایت ناخن هایی تمیز و فوق العاده زیبا خواهید داشت حال تصمیم با شماست.

 

pedikur01

پدیکور

با پدیکور گوشت های اضافه دور ناخن های پا گرفته شده و در نهایت پاهایی زیبا و تمیز خواهید داشت. پدیکور هم، مراقبت و تامین زیبایی پاها و ناخن های آن است. سرعت رشد ناخن بستگی به عوامل بسیاری ازجمله سن، تغذیه، بیماریها، هورمونها و فصول سال دارد. با پدیکور گوشت های اضافه دور ناخن های پا گرفته شده و همچنین پوسته های اضافه کف پا که باعث آزار بسیاری از خانمها می شود گرفته خواهد شد و با این کار شما از ترک زدن پاشنه پا نیز جلوگیری خواهید کرد و در نهایت پاهایی زیبا و تمیز خواهید داشت.

منبع:بیوتی لند

 

عاطفه رضوی

تحصیل کرده حوزه آی تی و علاقمند به هنر آرایشگری

سعی میکنم تحقیقات خودم را با شما در میان بگذارم. امیدوارم که از...

موارد مرتبط

مزایا و معایب کاشت ناخن شهریور 19, 1397 - 438 بازدید
روش های متنوع کاشت ناخن شهریور 19, 1397 - 438 بازدید

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 

ما را در اینستاگرام و تلگرام دنبال کنید     Instagram       Telegram

دانلود اپلیکیشن بیوتی لند

 

درباره بیوتی لند

بازدید کننده عزیز به وبسایت بیوتی لند خوش آمدید. بیوتی لندسعی میکند با ارائه مقالات آموزشی در زمینه سلامت و زیبایی گام مهمی در ارتباط با این موضوع بر دارد. برای یاری ما میتوانید در سایت ثبت نام کرده و مطالب آموزشی جدیدی را در این وبسایت به نام خود ثبت کنید.

 dcjf watermark

بالا