ریحانه امیری نسب نوشته شده توسط  شهریور 07, 1396 - 479 بازدید

رژلب مناسب پوست گندمی

امروزه که بسیاری از میکاپ آرتیست ها به اهمیت توناژ پوست و رنگ آرایش متناسب با آن پی برده اند، رنگ کرم پودر رنگ سایه، رنگ رژلب و هر انتخاب رنگ دیگری

با توجه به زیرتوناژ پوست انجام می شود. یکی از زیرتوناژهای رایج در بین خانم ها رنگ گندمی است که به خصوص در خانم های آسیایی دیده شده و یک رنگ زیبا و گرم است. این رنگ پوست نه سبزه و نه سفید است و مانند این است که یک پوست خیلی سفید به اندازه مناسبی زیر نور خورشید قرار گرفته و ته رنگ زیبایی گرفته است. زیرتوناژ پوست گندمی یک رنگ بسیار زیبا و خاص بوده و معمولا در درجه های مختلف برنز، دارچینی و مسی قرار دارد. در این مقاله از سایت آرایشی رژلب به بررسی رنگ رژلب هایی پرداخته شده است که برای پوست گندمی مناسب بوده و به جذابیت این رنگ پوست کمک می کند.

امروزه که بسیاری از میکاپ آرتیست ها به اهمیت توناژ پوست و رنگ آرایش متناسب با آن پی برده اند، رنگ کرم پودر رنگ سایه، رنگ رژلب و هر انتخاب رنگ دیگری با توجه به زیرتوناژ پوست انجام می شود. یکی از زیرتوناژهای رایج در بین خانم ها رنگ گندمی است که به خصوص در خانم های آسیایی دیده شده و یک رنگ زیبا و گرم است. این رنگ پوست نه سبزه و نه سفید است و مانند این است که یک پوست خیلی سفید به اندازه مناسبی زیر نور خورشید قرار گرفته و ته رنگ زیبایی گرفته است. زیرتوناژ پوست گندمی یک رنگ بسیار زیبا و خاص بوده و معمولا در درجه های مختلف برنز، دارچینی و مسی قرار دارد. در این مقاله از سایت آرایشی رژلب به بررسی رنگ رژلب هایی پرداخته شده است که برای پوست گندمی مناسب بوده و به جذابیت این رنگ پوست کمک می کند.

 
ریحانه امیری نسب

متولد 1363 در تهران
تحصیلات در رشته کتابداری
دارای 13 سال تجربه در زمینه پیرایشگری

محتوای بیشتر در این بخش: رفع تیرگی زیر بغل »

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 

ما را در اینستاگرام و تلگرام دنبال کنید     Instagram       Telegram

دانلود اپلیکیشن بیوتی لند

 

درباره بیوتی لند

بازدید کننده عزیز به وبسایت بیوتی لند خوش آمدید. بیوتی لندسعی میکند با ارائه مقالات آموزشی در زمینه سلامت و زیبایی گام مهمی در ارتباط با این موضوع بر دارد. برای یاری ما میتوانید در سایت ثبت نام کرده و مطالب آموزشی جدیدی را در این وبسایت به نام خود ثبت کنید.

 dcjf watermark

بالا