ریحانه امیری نسب نوشته شده توسط  شهریور 07, 1396 - 269 بازدید

آرایش لب

آرایش لب ها یکی از مهم ترین قسمت های آرایشی برای هر فرد محسوب می شود زیرا با آرایش لب ها می توان به طور کلی حالت چهره را تغییر داده

و زیبایی آن را چندین برابر نشان داد. اما مانند دیگر قسمت های بدن، لب ها هم حالت های مختلفی دارند و لب های هر فرد با لب های دیگری متفاوت است. به طور مثال بعضی از افراد لب های پر و برخی دیگر لب های باریکی دارند که هر کدام نیازمند نوع خاصی از آرایش است. در این مقاله از سایت رژلب به آرایش انواع لب ها با توجه به شکل آن ها پرداخته می شود. آرایش لب افرادی که لب بالایی برجسته تری دارند برخی خانم ها لب بالایی بزرگ تری دارند که خود جذابیت زیادی داشته و به زیبایی چهره می افزاید. اما اگر فردی به دنبال یک اندازه کردن لب های خود باشد می تواند از نکات زیر پیروی کند: • ابتدا از مرکز لب ها به سمت خارج آن ها خط لب کشیده و در امتداد لب ها این کار را انجام دهید. • سپس یک رژلب روشن روی پایین لب زده و رژلب روشن تری در قسمت بالایی لب ها بزنید. این کار روی لب ها سایه انداخته و لب بالا را کوچک تر نشان می دهد. • برای این کار می توان روی هر دو لب بالا و پایین یک رنگ رژ به کار برده و در مرکز لب پایینی مداد سفید و یا سایه روشن زد تا لب ها کوچک تر به نظر برسند. • ترفند دیگری که برای این لب ها می توان استفاده کرد این است که داخل لب مداد کشیده و سپس در همین خط رژ بزنید. • ساده ترین راه ممکن برای یکسان نشان دادن لب ها هم این است که از یک رژلب تیره روی لب ها استفاده شود.

ریحانه امیری نسب

متولد 1363 در تهران
تحصیلات در رشته کتابداری
دارای 13 سال تجربه در زمینه پیرایشگری

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 

ما را در اینستاگرام و تلگرام دنبال کنید     Instagram       Telegram

دانلود اپلیکیشن بیوتی لند

 

درباره بیوتی لند

بازدید کننده عزیز به وبسایت بیوتی لند خوش آمدید. بیوتی لندسعی میکند با ارائه مقالات آموزشی در زمینه سلامت و زیبایی گام مهمی در ارتباط با این موضوع بر دارد. برای یاری ما میتوانید در سایت ثبت نام کرده و مطالب آموزشی جدیدی را در این وبسایت به نام خود ثبت کنید.

 dcjf watermark

بالا