عاطفه رضوی نوشته شده توسط  شهریور 19, 1397 - 120 بازدید

چگونه تن پوست خود را بشناسیم

گاهی اوقات از مردم می شنویم که در مورد چگونگی رنگ آبی یا رنگ هلویی پوست صحبت می کنند. چه چیزی سبب می شود مردم رنگ های تلخ و شیرین برای رنگ پوست خود انتخاب می کنند. و چگونه می توان تعیین کرد که کدام رنگ برای شما بهتر است؟ ما در بیوتی لند به شما می گوییم که چظور می توانید تن رنگ پوست خودتان را تشخیص دهید. برای تشخیص تن پوست واقعی خود شما باید عمیق پوست خودتان را مشاهده کنید. در حالی که رنگ سطحی پوست شما می تواند با قرار گرفتن در معرض آفتاب تغییر کند، واکنش به دارو یا شرایط پزشکی، رنگ پوست شما در واقع با توجه به احساسات ناشی از آن است. در این مواقع سردرگمی در مورد رنگها سطحی است که چرا گاهی اوقات کرم پودری را انتخاب کنیم که در لوله به نظر می رسد هم رنگ پوست مااست اما هنگامی که آن را امتحان می کنیم،متوجه می شویم که کرم پودر روشنتر یا تیره تر از رنگ پوست ما است.

آماده شدن برای آزمایش تشخیص تناژ رنگ پوست 

ابتدا اطمینان حاصل کنید که پوست شما تمیز و بدون هر گونه آرایش و یا لوسیون است که می تواند این نتایج را تحت تاثیر قرار دهد. اگر چهره خود را فقط بشویید،حدود 15 تا 30 دقیقه صبر کنید تا قرمزی حاصل از شستشو محو شود. اطمینان حاصل کنید که از نور طبیعی برای تست پوست خود استفاده می کنید، چرا که نور مصنوعی می تواند ظاهر پوست شما را تغییر دهد.

 

 rangepust 01

 

تعیین تن پوست شما

ساده ترین تست از یک کاغذ سفید ساده استفاده می کند. کاغذ راکنار صورت خود نگه دارید و مقایسه کنید که چطور پوست شما در مقایسه با کاغذ به نظر می رسد. اگر پوست شما به رنگ زرد، سبز یا قهوه ای مایل به زرد باشد، احتمالا دارای یک پوست گرم هستید. اگر پوست شما صورتی، شفاف و یا آبی رنگ باشد، پس شما یک تن پوست سرد دارید. اگر پوست شما خاکستری به نظر می رسد، شما دارای یک تن پوست خنثی هستید. اگر مشکل پوستی مثل آکنه دارید یا اگر به شدت آفتاب سوخته شده اید، از یک دوست بخواهید تا از تست کاغذ پشت گوش و پهلوی گردن شما استفاده کند، که کمتر احتمال دارد تحت تاثیر این متغیرها قرار گرفته باشد.

بعد، کف دست خودتان  را بالا ببرید و به رگهای دست و مچ دستتان نگاه کنید. اگر رگ های شما آبی یا بنفش باشد، پوست شما سرد است. اگر آنها به رنگ سبز ظاهر شوند، پوست شما گرم است. اگر رگ های دست و مچ شما به خوبی مشخص نباشد، پوست شما خنثی است.

منبع:بیوتی لند

 

عاطفه رضوی

تحصیل کرده حوزه آی تی و علاقمند به هنر آرایشگری

سعی میکنم تحقیقات خودم را با شما در میان بگذارم. امیدوارم که از...

موارد مرتبط

کشیدن خط چشم بر اساس فرم چشم ها شهریور 19, 1397 - 120 بازدید
رنگ موی مناسب پوست شما کدام است؟ شهریور 19, 1397 - 120 بازدید
چگونه چروک های زیر چشم را از بین... شهریور 19, 1397 - 120 بازدید
روش های صحیح آرایش و میکاپ صورت شهریور 19, 1397 - 120 بازدید

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 

ما را در اینستاگرام و تلگرام دنبال کنید     Instagram       Telegram

دانلود اپلیکیشن بیوتی لند

 

درباره بیوتی لند

بازدید کننده عزیز به وبسایت بیوتی لند خوش آمدید. بیوتی لندسعی میکند با ارائه مقالات آموزشی در زمینه سلامت و زیبایی گام مهمی در ارتباط با این موضوع بر دارد. برای یاری ما میتوانید در سایت ثبت نام کرده و مطالب آموزشی جدیدی را در این وبسایت به نام خود ثبت کنید.

 dcjf watermark

بالا