ریحانه امیری نسب نوشته شده توسط  شهریور 07, 1396 - 201 بازدید

پارافین درمانی

کسانی که پوست دست های خشک و چین و چروک داری پیدا کرده اند و از این موضوع ناراحت هستند می توانند با کمک پارافین درمانی این مشکل را حل کرده و پوست دست های خود را نرم تر کنند. 

پارافین درمانی یک روش طبیعی و موثر است و با کمک آن می توان دست های زیبایی به دست آورد. در این مقاله به بررسی این روش پرداخته شده و نحوه انجام پارافین درمانی آموزش داده شده است.

نحوه انجام پارافین درمانی
مراحلی که طی آن ها باید از پارافین استفاده کرد بسیار ساده است و شامل موارد زیر می باشد.
1. ابتدا باید وکس و موم را در یک ماکروفر بزرگ به مدت 10 ثانیه و یا هر مقدار زمانی که مورد نیاز است داغ کرد. دقت شود که موم باید کاملا به صورت مایع در آید.
2. پس از این که موم کمی خنک شد، باید آن را روی پوست دست ها ماساژ داد تا لایه ای غلیظ روی پوست به وجود آید. سپس باید دست ها را ماساژ داد تا مو به خوبی جذب پوست شده و به آبرسانی بیشتر آن کمک کند.
3. در این مرحله باید بررسی شود که آیا موم سرد شده است یا خیر. سپس دست را داخل آن فرو برده و خارج کنید. سپس 5 ثانیه بعد این کار را تکرار کرده و برای 5 تا 7 بار این کار را تکرار کنید تا 5 تا 7 لایه از موم روی پوست قرار گیرد.
4. پس از این که روی دست ها با وکس کاملا پوشانده شد، باید کمی ریلکس کرده و صبر کرد تا موم تاثیر خود را به جا بگذارد. برای این کار می توان فیلم تماشا کرده و یا هر سرگرمی دیگری که نیاز به استفاده از دست ها ندارد، انجام داد.
5. حداقل زمانی که موم باید روی دست ها بماند، 30 دقیقه است و اگر زمان کمتری وکس روی پوست بماند تاثیر چندانی نخواهد داشت. پس از زمان مقرر شده نیز کافی است تا وکس را از روی پوست مانند یک لایه خارجی کنده و روی دست ها را با کرم مرطوب کننده و لوسیون پوشاند. سپس آن ها را با دستکش و یا یک جوراب بسته تا رطوبت به خوبی جذب پوست شده و پوست آبرسانی شود.

در این جا پارافین درمانی پوست تمام شده و دست ها نرم و با طراوت دیده خواهند شد. لازم به ذکر است که پارافین درمانی به استحکام ناخن ها هم کمک کرده و یک روش مناسب برای محکم کرن پوست دست هم هست.

منبع:بیوتی لند

 

ریحانه امیری نسب

متولد 1363 در تهران
تحصیلات در رشته کتابداری
دارای 13 سال تجربه در زمینه پیرایشگری

محتوای بیشتر در این بخش: ماساژ و رفع غبغب »

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 

ما را در اینستاگرام و تلگرام دنبال کنید     Instagram       Telegram

دانلود اپلیکیشن بیوتی لند

 

درباره بیوتی لند

بازدید کننده عزیز به وبسایت بیوتی لند خوش آمدید. بیوتی لندسعی میکند با ارائه مقالات آموزشی در زمینه سلامت و زیبایی گام مهمی در ارتباط با این موضوع بر دارد. برای یاری ما میتوانید در سایت ثبت نام کرده و مطالب آموزشی جدیدی را در این وبسایت به نام خود ثبت کنید.

 dcjf watermark

بالا