ریحانه امیری نسب نوشته شده توسط  شهریور 07, 1396 - 387 بازدید

بوتاکس صورت

بوتاکس یک پروسه زیبایی است که در آن از سم های خنثی شده استفاده شده و با تزریق این مواد داخل پوست، چروک های آن به طور موقتی از بین می رود. بوتاکس ، خطوط افقی پیشانی، خط اخم و چین و

چروک اطراف لب ها و کناره های چشم را از بین برده و برای این کار عضله هایی را که روزانه صدها بار دچار انبساط و انقباض می شوند را سفت و در نتیجه  پوست را محکم تر می کند. به علاوه با استفاده از بوتاکس می توان افتادگی پوست کنار دهان و فک که با گذشت زمان به وجود می آید از بین برد و چروک های روی لب که بیشتر در بین افراد سیگاری شایع است را هم می توان به سادگی رفع کرد. در این مقاله به بررسی این پروسه زیبایی بیشتر پرداخته شده و به سوالات گوناگونی که در مورد مصرف بوتاکس پرسیده می شود، پاسخ داده شده است.

آیا بوتاکس پوست را بی حس و بدون حرکت می کند؟
در صورتی که از بوتاکس به درستی به کار برده شود، پوست بی حس نمی شود ولی معمولا کسانی که عادت به اخم کردن دارند را دچار مشکل کرده و روی پیشانی این افراد خطوط اخم به وجود نخواهد آمد. این موضوع به فرد تزریق کننده بستگی دارد و این مشکل در صورتی به وجود خواهد آمد که این فرد، متخصص نبوده و به دلیل نداشتن تجربه کافی مواد زیادی به پوست تزریق کند.به همین دلیل گفته می شود قبل از مراجعه برای تزریق بوتاکس در مورد فردی که این کار را انجام می دهد، خوب تحقیق کرده و  از مهارت و تجربه کافی وی اطمینان داشته باشید.
 

آیا تزریق بوتاکس دردناک است؟
مانند تزریقات دیگری که به داخل پوست انجام می شود، استفاده از بوتاکس به خصوص تزریق آن در بین ابروها می تواند دردناک باشد. به همین دلیل برخی متخصصین توصیه می کنند که قبل از انجام این کار باید صورت را به صورت موضعی و برای مدت 10 دقیقه بی حس کرد.

ریحانه امیری نسب

متولد 1363 در تهران
تحصیلات در رشته کتابداری
دارای 13 سال تجربه در زمینه پیرایشگری

محتوای بیشتر در این بخش: چگونه چشم ها را جوان نگه دارید »

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 

ما را در اینستاگرام و تلگرام دنبال کنید     Instagram       Telegram

دانلود اپلیکیشن بیوتی لند

 

درباره بیوتی لند

بازدید کننده عزیز به وبسایت بیوتی لند خوش آمدید. بیوتی لندسعی میکند با ارائه مقالات آموزشی در زمینه سلامت و زیبایی گام مهمی در ارتباط با این موضوع بر دارد. برای یاری ما میتوانید در سایت ثبت نام کرده و مطالب آموزشی جدیدی را در این وبسایت به نام خود ثبت کنید.

 dcjf watermark

بالا